29 listopada 2019

Kolejny wspaniały wieczór koncertowy za nami . 26 listopada nasza wspaniała publiczność i zaproszeni  artyści bawili się w klimacie Fetiwalu Woodstok.                       W pierwszej części wybrzmiały utwory: Janis Joplin, Boba Dylana, The Whoo, Joan Baez, The Beatles, Joni Mitchell, Creedence Clearwater Revival. Utwory prezentowali tacy artyści jak: Tomasz Struszczyk i Monika Wysokińska (dawnej Mioduszewska) z zespołem Marka Lewandowskiego, oraz rewelacyjna Justyna Panfilewicz i Kacper Siekirka z zespołem LAND.

W drugiej części publiczności zaprezentował się Noah Wotherspoon z zespołem. Młody amerykański bluesmen z Ohio porwał publiczność doskonałym brzmieniem gitary, mistrzowską techniką i niesamowitą energią. To było świetne zakończenie 2019 roku, który dla naszego Stowarzyszenia był pierwszym, pełnym rokiem działalności statutowej.  Do zobaczenia na koncertach już w 2020 roku.

Woodstock w Łodzi !!!