04 sierpnia 2020

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Koncert charytatywny na rzecz Stana Borysa został objęty patronatem honorowym Marszałka Województwa Łódzkiego Pana Grzegorza Schreibera. Koncert odbędzie się 2 września w Łódzkim Domu Kultury. Dla Stana Borysa zagrają: Reaktywowana legendarna grupa Polanie z Andrzejem Nebeskim i gościnnym występem Michała Kobojka sax., Old Breakout z Tadeuszem Trzcińskim,Marek Piekarczyk z grupą w składzie: Jerzy Styczyński (Dżem) git.,Andrzej E-moll Kowalczyk git. oraz łódzkimi muzykami Markiem Lewandowskim piano, Hammond,  Markiem Piaseckim git.bas. i Andrzejem Żukiewiczem drums.

Koncert przeprowadzony zostanie przy ograniczonym udziale publiczności z uwagi na ograniczenia związane z pandemią. Nagrania z koncertu będą udostępnione na stronie internetowej Stowarzyszenia i naszym profilu na Facebooku.

Patronat Marszałka Województwa Łódzkiego nad Koncertem Charytatywnym na rzecz Stana Borysa