17 lipca 2023

15 lipca 2023 odbył się w Sokolnikach-Lesie k/Łodzi koncert łódzkiej dixielandowej formacji SWEET & HOT JAZZBAND.

Podczas koncertu miała miejsce promocja książki "Łódzkie ulice pełne muzyki", wydanej nakładem Łódzkiego Stowarzyszenia Muzycznego "Ocalić od Zapomnienia". Współautorem książki jest Krzysztof Rajpold, klawiszowiec i lider zespołu Sweet & Hot Jazzband od dwudziestu lat!
Stowarzyszenie reprezentowali współautorzy: Ryszard Bonisławski (członek honorowy Stowarzyszenia), Ewa Kałużna (sekretarz) i Andrzej Pikierski (członek Zarządu).

Dziękujemy publiczności za liczne przybycie, zespołowi za rewelacyjny występ, a miłośnikom literatury muzycznej za duże zainteresowanie naszą książką.
Książka "Łódzkie ulice pełne muzyki" to ponad 530 stron autentycznych wspomnień łódzkich muzyków i działaczy kultury oraz ponad 250 zdjęć, a wszystko w twardej oprawie i na satynowym papierze. Jest dostępna w sklepie muzycznym przy ul. Próchnika 17 w Łodzi (czynne od godz 12) za "cegiełki" 50,- zł w gotówce.
Polecamy!
Fot. Ewa Kałużna, Ryszard Bonisławski