Łódzkie Stowarzyszenie Muzyczne

"Ocalić od zapomnienia"

 

Siedziba : ul.Próchnika 17     90 - 708 Łódź

tel: 531 908 063      email: muzyka.lsm@gmail.com

numer konta : 92 1240 3073 1111001078665182  Bank Pekao SA.

08 września 2020

Kochani !

Drugiego września odbył się koncert charytatywny "Gramy dla Stana Borysa", który pierwotnie planowany był na kwiecień tego roku, ale z uwagi na pandemię musiał być przesunięty. Dziękujmy Wszystkim dzięki którym mogliśmy doprowadzić ten projekt do końca. Dziękujemy naszemu parterowi strategicznemu Łódzkiemu Domowi Kultury , specjalne podziękowania dla wszystkim pracowników zaangażowanych w realizację tego koncertu i dla Dyrektora ŁDK Pana Waldemara Drozda. Dziękujmy Marszałkowi województwa łódzkiego Panu Grzegorzowi Schreiberowi za patronat honorowy. Dziękujemy  wszystkim naszym wspaniałym sponsorom Firmom: Gust Pol , Elektrogiełda, Orzeł -Chłodnictwo Klimatyzacja, Vera Sport, Alfarm, Lezat Coffe,  partnerom medialnym - TVP 3 Łódź i Radio Łódź. Szczególne podziękowania składamy stowarzyszeniom ZAiKS i STOART, które wspierają nasze projekty. 

Dziękujmy także Wszystkim  wykonawcom, którzy wystąpili w tym szczególnym przedsięwzięciu, a ich wspaniałe występy transmitowane były na żywo do internetu. 

No i najważniejsze podziękowania dla naszej wyjątkowej publiczności, tej na żywo i tej online, bez Was nie byłoby tego koncertu. 

To jak było możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Pozdrawiamy Was wszystkich i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach muzycznych. 

Zarząd Łódzkiego Stowarzyszenia Muzycznego "Ocalić od zapomnienia"

 

Koncert "Gramy dla Stana Borysa" już za nami