25 kwietnia 2022

Koncert GIGANCI ROCKA już za nami. 21 kwietnia 2022 o godz. 20 w KEJA PUB w Łodzi, obył się koncert prawdziwych gigantów rocka.  Organizatorem koncertu było Łódzkie Stowarzyszenie Muzyczne "Ocalić od zapomnienia", a partnerem i współorganizatorem "Keja Pub"

W wypełnionym po brzegi pubie Keja wystąpili:
Jerzy Styczyński (Dżem) - guitar
Piotr Lekki (TSA Michalski-Niekrasz-Kapłon) - guitar
Robert "Sierściu" Mastalerz (4Szmery) - vocal.
oraz gościnnie WOJCIECH HOFFMANN - legenda polskiego heavy metalu, lider i założyciel formacji TURBO.
Muzycy projektu SPiS wykonali legendarne  kompozycje wielkich artystów rock'n'rolla. M.in.  utwory z repertuaru Deep Purple, Led Zeppelin, Alice in Chains, Whitesnake, Audioslave, Johna Lennona, The Rolling Stones, Animals, Van Halena, ZZ TOP, AC/DC, INXS, Def Leppard, Black Sabbath, czy Tom Petty and Heartbreakers.
Kto nie był może żałować.
Zarząd Stowarzyszenia przekazuje serdecznie podziękowania właścicielowi Keja Pub - Krzysztofowi Zendelowi oraz wszystkim sponsorom tego wydarzenia.
Zapraszamy na kolejne koncerty !!!!

Koncert Giganci Rocka. Grupa SPiS feat. Wojciech Hoffman