Łódzkie Stowarzyszenie Muzyczne

"Ocalić od zapomnienia"

 

Siedziba : ul.Próchnika 17     90 - 708 Łódź

tel: 531 908 063      email: muzyka.lsm@gmail.com

numer konta : 92 1240 3073 1111001078665182  Bank Pekao SA.

06 września 2022

01 września o godzinie 19.00 w łódzkim klubie Scenografia odbył się kolejny koncert, którego organizatorem było nasze Stowarzyszenie.  Razem z wykonawcami i wspaniałą publicznością świętowaliśmy 60 lecie urodzin legendarnej grupy The BEATLES. 

Na scenie wystąpili :

Urszula Fryzka & Jerzy Styczyński (Dżem) - akustycznie
oraz łódzki zespół  The Bootels

Pierwsza część koncertu w wykonaniu Uli i Jurka to bardziej nastrojowe utwory czwórki z Liverpoolu, w drugiej części The Bootels zagrali największe przeboje The Beatles i porwali całą salę. 

W przerwie Prezes Łódzkiego Stowarzyszenia Muzycznego "Ocalić od zapomnienia" uhonorował  statuetkami gitar naszych wieloletnich sponsorów, bez których nie było by tak wspaniałych wydarzeń. 

Nagrodzono następujące firmy: 

ALFARM , CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA Piotr Orzeł, CUKIERNIA SOWA, ELEKTROGIEŁDA , GUSTPOL , IMPALL, INT GROUP, LEZAT COFFEE , STANLEY JEAN, VERA SPORT

Serdecznie dziękujemy i liczymy na kolejne lata udanej współpracy. 

W trakcie koncertu prowadzący - Bartek Florczak i Marek Składowski przeprowadzili dwa konkursy dla publiczności: Quiz wiedzy o The Beatles , oraz konkurs na najlepszy strój z lat 60". 

Koncert zakończył się wspólnym odśpiewaniem super przeboju Hey Jude.  Kto nie był może żałować. 

Zarząd Stowarzyszenia serdecznie dziękuje wszystkim swoim członkom za aktywne wsparcie przygotowania koncertu oraz właścicielom Klubu Scenografia za możliwość zorganizowania tego wydarzenia w tym niezwykłym miejscu. 

Fotorelacja z koncertu w naszej galerii.

 

 

60 lecie urodzin The BEATLES - relacja.